29 Ocak 2014

Teol Yabancı Dil Okulu Parası Ödenen Kurun Sınıfı Açılmadı

Şişli şubenin öğrencisiyim. 2013 Haziran ayında yaz tatili sebebi ile tatile gidildi ve eylül ayı ile birlikte C1 kurunun başlayacağını söylediler. Gel gör ki ne eylül ayına gelince çeşitli bahaneler ile ekin ayına sarkıttılar daha sonra kasım daha sonra derken sene oldu 2014 ocak ayının sonu hala C1 kurunu başlatmadılar! Şikayet ettik itiraz ettik sonuç değişmedi. Mağduriyetinizi gidereceğiz dediler arayacağız dediler.

Ne arayan oldu nede soran. Bildiğin paranın ve kurun üzerine yattılar. Yoldan geçeni tatile geleni hoca yaptıkları yetmiyormuş gibi kurumuzu da vermiyorlar.

Yusuf 4.001 Okunma

Cevaplar

  • Teol Yabancı Dil Okulu Temsilcisi24 Şubat 2015

    Öğrencilerimizle yaptığımız sözleşmelerin içeriğinde eğitimin başlangıç seviyesi, alınan kur sayısı, süresi, fiyatı ve ödeme seçeneği detaylı bir şekilde yazılmakta, karşılıklı mutabık kalındıktan sonra imza altına alınmaktadır. Programların tüm detayları aynı zamanda sistemimize kayıt edilmekte, ileride doğabilecek anlaşmazlıkların önüne geçebilmek amacıyla saklanmaktadır. Anlaşılan eğitimin tamamı öğrencilerimize verilmekte, elimizde olmayan sebeplerle yaşanan gecikmelerde ise alınmamış olan eğitim hakkı saklı kalmaktadır. Mağduriyetinizin giderildiğini umar, başarılar dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön