21 Ocak 2014 #2247680

Teol Yabancı Dil Okulu Kur Problemi

Şişli şubesi. 3 kur(A1-A2-B1) İngilizce+bir kur 2.yabancı dil+ 15 gün İngiltere seyahat paketini 2500 tlye aldım. Bana başarılı olamazsam kur garantisi ve İngiltere'de bir dil okulundan 70 puan alabilecek seviyeye gelme garantisi verdiler. Sonra bizi başlangıç kurundan başlattılar. İlk kur seviyesi çok düşüktü prosedür gereği derse girip çıktım. Diğer iki kura asılıp İngiltere'de pekiştirme planım vardı.


B1 kuru bitince öğrendik ki A1 ile A2 kurunu aynı kurda veriyorlarmış. B1 kuru benim alacağım son kurmuş. Ben teste girmeme rağmen A2 kurundan başlayacağımı ve B1-B2 kurunu alacağımı konuşmamıza rağmen en sonunda böyle bir sıkıntıyla karşılaştım.

Mehmet 5.819 Okunma

Cevaplar

  • Teol Yabancı Dil Okulu Temsilcisi24 Şubat 2015

    Öğrencilerimizle yaptığımız sözleşmelerin içeriğinde eğitime başlayacakları kur, alınan kur sayısı, süresi, fiyatı ve ödeme seçeneği detaylı bir şekilde yazılmakta, karşılıklı mutabık kalındıktan sonra imza altına alınmaktadır. Programların tüm detayları aynı zamanda sistemimize kayıt edilmekte, ileride doğabilecek anlaşmazlıkların önüne geçebilmek amacıyla saklanmaktadır. Mağduriyetinizin giderildiğini umar, başarılar dileriz.

  • Mehmet29 Ocak 2014

    Ne arayan oldu ne soran

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön