Teol Yabancı Dil Okulu Parası Ödenen Kurun Sınıfı Açılmadı

Yusuf Ş. |

Şişli şubenin öğrencisiyim. 2013 Haziran ayında yaz tatili sebebi ile tatile gidildi ve eylül ayı ile birlikte C1 kurunun başlayacağını söylediler. Gel gör ki ne eylül ayına gelince çeşitli bahaneler ile ekin ayına sarkıttılar daha sonra kasım daha sonra derken sene oldu 2014 ocak ayının sonu hala C1 kurunu başlatmadılar! Şikayet ettik itiraz ettik sonuç değişmedi. Mağduriyetinizi gidereceğiz dediler arayacağız dediler.

Ne arayan oldu nede soran. Bildiğin paranın ve kurun üzerine yattılar. Yoldan geçeni tatile geleni hoca yaptıkları yetmiyormuş gibi kurumuzu da vermiyorlar.

Etiketler :

Ücret / Senet İade Ders Programı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 24 Şubat
    13:21

    Öğrencilerimizle yaptığımız sözleşmelerin içeriğinde eğitimin başlangıç seviyesi, alınan kur sayısı, süresi, fiyatı ve ödeme seçeneği detaylı bir şekilde yazılmakta, karşılıklı mutabık kalındıktan sonra imza altına alınmaktadır. Programların tüm detayları aynı zamanda sistemimize kayıt edilmekte, ileride doğabilecek anlaşmazlıkların önüne geçebilmek amacıyla saklanmaktadır. Anlaşılan eğitimin tamamı öğrencilerimize verilmekte, elimizde olmayan sebeplerle yaşanan gecikmelerde ise alınmamış olan eğitim hakkı saklı kalmaktadır. Mağduriyetinizin giderildiğini umar, başarılar dileriz.