25 Nisan 2013

Teol Yabancı Dil Okulu Dil Kursu Almadığımız Kurların Parasını İstiyor!

Eşim 4 ay önce Teol dil kürsünün Samsun'daki şubesine kayıt oldu. Ama ekonomik nedenlerden dolayı eşim kursu bırakmak istedi. Aldığımız kur kadar dershaneye ödeme yaptık. ve bundan sonra gelemeyeceğimizi bildirdik. Onlar da "Kaydınızı iptal etseniz bile dershane ücretini ödemek zorundasınız. " şeklinde cevap verdi. Almadığımız ve almayacağımız kurlar için bizden para istemektedir.

Teol'a kayıt olurken özellikle de Samsun şubesine kayıt olurken iki defa düşünün çünkü Teol vermediği hizmetler için sizden para istemektedir. Verilmeyen bir hizmet için ücret talebi hukuki olmadığına dair Danıştay'ın yüzlerce kararı olmasına rağmen Teol'un bu tavrı çok yanlış. Umarım bu yanlıştan dönerler.

Lütfi 3.531 Okunma

Cevaplar

  • Teol Yabancı Dil Okulu Temsilcisi24 Şubat 2015

    Öğrencilerimizin yapmış oldukları eğitim anlaşmalarından vazgeçmelerinin tüm şartları sözleşmelerimizde detaylı olarak açıklanmıştır. Bu şartlara uyum sağlandığı sürece, şubelerimizden Genel Merkez’e iptal dilekçesinin iletilerek değerlendirilmesinin sağlanması, onay sürecini müteakiben geri ödemesinin gerçekleşmesi mümkündür. Mağduriyetinizin giderildiğini umar, başarılar dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön