Toplam çözüm sayısı
..
Tempur ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ufuk'un şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
  • profile
2 Destekçi

Yeni karşılaştırma

ile

Tempur 22 Yatakta Yumuşama Olması!

8872görüntüleme
Ufuk
Ufuk 01 Kasım 2020 13:31

2017 yılında Yatsan ® Maltepe bayisinden Tempur 22 yatak aldım, bir sene geçemeden yumuşadı, yazın terletiyor şikayetimi bildirdim. Kontrole gelen servis 6 ayda bir diblik başlık çevirmem gerektiği çökmenin olmadığını söyledi gitti.

Sonuçta ucuz bir yatak değil, insan rahat etmek ve dinç uyanmayı bekliyor. Aldığım ilk yazdan bu Yana hiç memnun değilim, yatak sertliğini korumalı idi, yatınca vücudunu sarıyor ve terletiyor. İçine gömülüyorsun, eşim senin tarafın çukur diyor. Çok da fazla kilolu değilim. Eşim 60 ben 80kg. Fıtık sorunumuz da var. Yatsan şikayet talebimize cevap vermedi.

En azından beğenmediğim memnun kalmadığım yatağı başka bir model ile değiştirmeleri gerekir, sonuçta 5 yıl tam garanti 15 yıl kısmı garanti diyor. Tecrübemize göre bunlar pazarlama oyunu gözüküyor. Tam garanti dediklerinin ayrıntısı nedir?  Yumuşama terletme az da olsa şikayet ile ilgilenmeli, talebi değerlendirmeliler. Mail ile cevap alamadığım, buradan ulaşmaya çalıştığım firma yetkililerinden konuya ilgilerini bekliyorum.

Gelişme
Gelişme

29 Kasım 2020 09:12

2017 yılında tempur 22 yatak aldım. 5 yıl tam 15 yıl kısmi garantisi var denmişti. Yatak zaman içinde giderek yumuşamaya başladı. İçine gömülüp terliyorsun rahat edemiyir uykunu alamıyorsun, yatak bela oldu basimiza. Servis çağırdık yatakta değil çevresinde bazada suç aradı. Yani yatağı aklamak için kontrole gelmiş tamamen. Adama yatak çok yumuşadı içine gömülüyoruz diyoruz. O bazayı değiştirin diyor. Yatak düz duruyor bazayı niye degiselim. Yani garanti yalan, servis tamamen oyundan ibaret, Yataş firmasi pişmanlıktır.

Ufuk
Ufuk01 Kasım 2020 13:36

Yatağın faturası ektedir. Emsal model yatak bugün 6bin tl ustu. Garantisi var diye aldık işkence çekiyoruz.

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile