16 Ağustos
#12426811

Tempobet Paramızı Vermez

QR işlemi ile 650 TL yatırım yaptım Tempobet'e. 15 saniye geçmeden çektiler parayı. Sonra tabii ki hesaba geçmediler. Canlı yardim ile görüştüm, bize böyle bir para girişi olmadı dediler. Bana hangi banka hangi şube hangi ATM saatini dakikasını saniyesine kadar sordular banka ile görüşüp bilgileri verdim dekont gönderin dediler gönderdim 24 saat içinde geri dönemez dediler bekledik 24 saat sonra mesaj attılar dekontu PDF ile gönderin dediler gönderdim. Biz size döneriz dediler. Aradan 2 gün geçti yine bir mesaj attılar. Söylediğiniz ATM' den çekim yapılmamış.


Bir daha bankanız ile görüşün dediler yine görüştüm, sokağına caddesine kadar numarasına kadar aldım gönderdim. 1 gün geçti yine mesaj attılar. Hesap hareketlerinizin 1 aylık dökümünü atın dediler ama banka bunu mail olarak artıyor ve sadece excel de açılıyor onlarda bunu kabul etmiyor. PDF olarak istiyorlarmış.


Bezdirmek, lanet olsun dedirtmek, parayı vermemek için hep bir bahane hep bir oyalama. Ben zaten bunun üstüne buz gibi bir su içtim. Ne yapsam da ne göndersem de vermeyecekler. Yani daha kazansan çekebilir misin oraya gelemedim ben ama yatırdığın parayı vermiyorlar.

Kürşad Kürşad 5.593 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları