19 Şubat

Temizmama.com Kedi Maması Numunesini Göndermedi!

Temizmama.com Numune kedi maması talebimi göndermedi. Siteden kontrol ettiğimden talebin silindiği ve mamaların üretim aşamasında olduğu bilgisini aldım. Bu siteden kedilerime mama alacaktım lakin kedilerim her mamayı yiyemediklerini ve beğenmeme ihtimalini göz önünde bulundurarak, numunesini de gönderemediklerinden almaktan vazgeçtim. Bunun yerine büyük bir marketten çok bilindik bir mamayı satın aldım. Umarım ürettikleri mamaları alacak insanların da hassasiyetlerini düşünerek sadece 100 gramlık bir mamayı esirgemekten vazgeçerler.

Göksel 4.510 Okunma

Cevaplar

  • Göksel22 Şubat

    Temizmama.com'a hiç duymadığımız çıkar ve reklam amaçlı yapmadığını/yapamadığı yardımlar için teşekkür ediyorum. Numune mama ile ilgili kararlarını revize etmelerini, ticari kaygılarının artmış olması sebebiyle yerinde olduğunu düşünüyorum.

  • Temizmama.com Temsilcisi20 Şubat

    Merhabalar, Temizmama.com olarak siz değerli müşterilerimize ayrıcalık sağlamak amacı ile yaptığımız ücretsiz numune gönderimimizin üzülerek amacına uygun kullanılmadığını görmüş bulunmaktayız. Bazı sosyal medya kullanıcılarının ''Temizmama ücretsiz mama gönderiyor sokaktaki canlılar için sipariş verin'' tarzında yaptıkları çeşitli kampanyalar sonucu sitemize sadece numune ürün almak için üye olmuş sokak hayvanları için ücretsiz mama almak isteyen binlerce kişi olmuştur. Bizler her ay tonlarca ürünü sokak hayvanları, belediyeler, barınaklar ve ihtiyaç sahipleri ile paylaşmaktayız. Bunu yaparken çıkar ve reklam amaçlı yapmadığımız için duyurmamaktayız. İyi niyet ile uzun süredir uyguladığımız bu sistemi gerçek amacına uygun kullanım sağlanmamasından dolayı mecburi olarak revize etme kararı almış bulunmaktayız. Anlayışınız ve ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön