19 Eylül 2013

Temizmama.com Ürün Sürekli Zam Yapılıyor!

Beğenerek aldığım ve yerli üretim olan temizmama. com un köpek mamaları son 3 ayda 2 defa zam oldu. 2 haziran 2013 de ortalama %10 lük zam oldu ve 18. 09. 2013 de tekrar %10 lük bir zamla artış yaşandı. sanırsam bu tamamen Türklere özgü bir davranış. zam dediğin yılda bir olur.
ormeğin : 53. 10 tl olan bir mama 2 haziranda 56. 95 tl oldu ve 3 ay sonra 18 eylül 2013 de aynı mama 62. 15 tl oldu. bu dediğim artış sitedeki bütün mamalarda oldu.

Mümin 2.771 Okunma

Cevaplar

  • Mümin 14 Kasım 2013

    arayan veya tenezzül edip konuşan olmadı

  • Temizmama.com Temsilcisi19 Eylül 2013

    Samimiyetimizle bilmenizi isteriz ki, sizlerin , ürünlerimizde fiyat artışlarını gördüğünüzde yaşadığınız üzüntünün çok daha büyüğünü, biz yeni fiyatlarımızı yayınladığımızda yaşıyoruz. Fiyat artışını zorunlu kılan başlıca neden; döviz kurlarındaki yükselişin, hammadde fiyatlarını, iç ve dış piyasalarda doğrudan etkilemesidir. Temizmama.com ailesi olarak, bu güne kadar olduğu gibi önceliğimiz; dostlarımızın, süreklilikte, aynı ve yüksek kalitede gıdalar ile beslenmesini temin etmektir. Bu istikrarın sağlanabilmesi için, asgari düzeyde ve gıda maddelerine gelen fark ile aynı oranda yapılan fiyat artışımızı, anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Firmamıza ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla; Temizmama.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön