19 Eylül 2013

Temizmama.com Temiz Mama Hiçte Temiz Değil!

Arkadaşlarımın tavsiyesiyle Temizmama.com'dan aldığım konservelerden Kuzu Etli Pirinçli Yaş Yavru köpek Maması'nın içinde elimle dağıttım vakit hayvan tüyüne rastladım. Buradan kullandığınız malzemenin mezbaha artığı olduğunu düşünmeye başladım. Bu ürünlerinizdeki kalite düşüklüğü hakkında gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Muhammed 2.635 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed22 Eylül 2013

    Yanlış anlamayın ben kötülemek için değil yaşadığım olayın başkalarının da yaşamaması için bir şeyler yapmanızı rica ettim. Konservenin içinde gördükten sonra maalesef boşalttım çekip paylaşamam o zaman aklıma gelmemişti maalesef. Samimiyetinize inanıyorum ve müşteri yetkililerinizle görüştüm. İyi günler.

  • Temizmama.com Temsilcisi19 Eylül 2013

    Bu güne kadar satılan 200.000 adete yakın konserve mamalarımızda ilk defa bahsettiğiniz konu ile ilgili şikayet alıyoruz. Temizmama.com olarak yaş mama üretiminde İngiltere'nin en büyük imalatçılarından biri olan Cambrian Pet Foods Ltd. ile çalışmaktayız. Kalite için ödediğimiz ücret, komisyon zincirinden geçerek perakende olarak Türkiye'de 8-10 TL/400 gr satılan konservenin çok üzerindedir. Konu ile ilgili arkadaşlarımız sizinle temasa geçecektir. Yaşadığınız durum ile ilgili görsel veya mamanın içerisinde çıkan objeyi paylaşmanızı rica ederiz. Bahsettiğiniz durum ile ilgili üretici firma ile görüşülerek tarafınıza en kısa sürede yazılı açıklama yapılacaktır. Saygılarımızla; Temizmama.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön