16 Ocak 2014

Temizmama.com Hasarlı, Kesik,Delinmiş Paketler.

Temizmama.com dan sürekli alışveriş yapmaktayım ve her defasında kargo firması ile ilgili olabileceğini düşündüğüm sıkıntıyı dile getirmekteyim . Genel olarak 15 kg. lık paketlerden alıyorum ve paketlerde mutlaka kesik ya da delik oluyor.

İade etmemi belirten firmanın bu durumu çözmesini diliyorum çünkü her ürünü iade edemem ve acil olarak alıyorum genelikle . Kedi ve köpeklerim başka mama yemiyor ve firmanın hizmetinden de memnunum firmayı destekleyen bir tüketici olarak bu sorunun da çözülmesini talep etmekteyim.

Nur 6.904 Okunma

Cevaplar

  • Temizmama.com Temsilcisi16 Ocak 2014

    Öncelikle yaşanan aksaklık nedeniyle üzüntülerimizi bildirmek isteriz. Ürünlerimiz kendi orijinal ambalajlarında hasarsız ve temiz bir şekilde taşıyıcı kargo firmasına teslim edilmektedir. Maalesef ki taşıyıcı firma aktarımları sırasında özensiz davranışlarından dolayı paketlere hasar verebilmektedir. Bu nedenle müşterilerimizden ricamız paketler adresinize getirildiğinde kontrol edilmesidir. Kontrol edilmesi ve bizimle irtibata geçildiği takdirde hasarsız ürünler fabrikadan tekrar adresinize yönlendirilecektir. Şuan için iki kargo firması ile çalışılmaktadır. İstediğiniz taktirde sorun yaşadığınız kargo firması yerine diğer firma ile gönderim yapabileceğimizi iletmek isteriz. Teslimat sırasında bu gibi bir sorunla karşılaşmanız halinde müşteri temsilcilerimizle [email protected] ya da 444 1 869 numaralı telefonlardan irtibata geçtiğiniz takdirde hızlı bir şekilde çözüm sağlanacaktır. Bildiriminize istinaden tekrardan kargo firmalarının bölge müdürlükleri ve genel müdürlüklerine şikayet bildirimi yapılmıştır. Desteğiniz ve bildiriminiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla; Temizmama.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön