Temiz Mama Şirketinin Sorumsuz Davranması

Saffet Saffet27 Ağustos 2019 10:15

Yaklaşık 7 senedir alışveriş yaptığım, temizmama adı altında İzmir'de petshop üretimi yapan firma 22.08.19 tarihinde verdiğim sipariş normalde bir gün sonrası kargo ile ulaşırdı.

Firmayı aradığımızda almak istediğimiz ürün ellerinde bulunmadığında ancak 27.08.19 tarihinde elinize ulaşabilir dendi, bizde hazırda farklı ürün varsa fiyat farkını verip bize acilen göndermelerini talep ettik var ancak o üründe elinize 26.08.19 tarihinde geçer sebebini sorduk siparişlerin sevkiyatlarını saat gündüz 12 kadar kargoluyormuşlar.

Bakın şirket sahibi ve yöneticileriniz siz kendinizi tekel mi zannediyorsunuz sizin gibi şirket sahipleri ve yöneticiler Türkiye'nin 70'li yıllarında bile yoktu böyle sorumsuzluk vurdumduymazlık sizlere yakışmadı, bu ticaret anlayışını sadece Türkiye'de yapabilirsiniz yani sınırlarınız belli.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Temiz Mama Logo Temiz Mama 29 Ağustos 2019 11:07

Merhaba Saffet Bey, Öncelikle ürünlerimize olan ilginiz ve bugüne kadar bizlere kattığınız değerden dolayı çok teşekkür ederiz. Ürünlerimize olan yoğun ilgiden ve stoklama sistemi ile çalışmamamızdan dolayı bazı olumsuzluklarla karşılaşmaktayız. Her gün 100 ton üzerinde ürün çıkışı sağlanmakta kargo firmalarının kamyonları firmamızın önünde bulunmaktadır. 12:00 dan sonra siparişlerinizin şirketimizden çıkmamasının sebeplerinden biride kargo firmalarının aktarma merkezlerinde yaşanan sorunları minimize etmektir. Saat 12:00 dan önce verdiğiniz siparişler ürün stoklarımızda bulunmakta ise aynı gün kargo firmasınca alınıp aktarma merkezinde barkotlanıp kontrol edilip ayrılan araçlara yüklenerek bulunduğunuz şubeye doğru yola çıkmakta. bu süreçler 4-5 saat civarında sürmektedir. saat 18:00 itibari ile kargo firmalarının mesaisinin bittiğini düşünürseniz 12:00 dan sonra kargo firmasına verilen ürünleriniz aktarma merkezi önünde kargo araçlarında bekletilip ertesi gün işleme alınacak ve 1 gün boyunca araç içerisinde kalacaktır ve ertesi gün akşam yola çıkacaktır. Bu zaman kaybını önlemek için saat 12:00 a kadar verdiğiniz siparişleri aynı gün kargoya vermekteyiz. Ve yine aynı gün aktarma merkezinden bulunuz noktaya ulaşması açısından izlenmesi gereken yol budur. Kargo firmalarının bizlere farklı çözümler ürettikleri taktirde bu sisteminde değişeceğine emin olabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler