Temiz Mama Mamalar Korunaklı Değil Sürekli Patlak Geliyor!

Hakan Hakan14 Mart 11:43

Bonocibo mamadan yıllardır alıyoruz her seferinde mail atıyorum. Mamaları jelatine sarin ya da fermuarı korunaklı gönderin diye. Bu isteğimi her siparişte söylüyorum. Yine kendi bildiklerini okuyorlar. Klipsli fermuar kargoda kopmuş geliyor haliyle mamalar hızlı bayatlıyor be bugün gelen mamada ambalajı yırtılmış geldi. Yeter artık ya bu kaçıncı yaşadığım sorun. Bu kadar mı zor bir strece sarmak. Paramızla rezil oluyoruz. Tekrarda geri gönderemiyorum. Mama beklemek zorundayız. Ama bu son Temizmama dan siparişim artık ayda 1 mama alımını başka firmalardan yapacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Hakan 16 Mart 10:44

Bu sorun sadece basit bir strece sarsanız böyle bir sorun olmayacak. Burda paylaşmamın sebebine gelince gönderilmeden önce böyle bir sorun olduğunu belirtmeme rağmen çözüm önerisi sunmama rağmen yapmadınız. Bende bu mecradan şikayet etmek zorunda kaldım.

Temiz Mama Logo Temiz Mama 16 Mart 10:14

Merhaba Hakan Bey, Teslimat sürecinde yaşadığınız sorundan dolayı çok üzgünüz. 11.03.2020 tarihinde de sitemiz üzerinden gönderdiğiniz aynı sorun ile ilgili bade hanım gerekli cevapları vermiş olmasına rağmen bu platformda da paylaşmanız bizleri üzmüştür. 15 Kg dışındaki bütün mamalarımız hatta kumlarımız karton kolilerde taşınmasına rağmen ürünlerimiz maalesef hasarlanmaktadır. Daha önceleri 15 Kg ürünler ile ilgili koruma amaçlı farklı önlemler aldık fakat 3 ve üzeri 15 Kg mama alan ve asansörsüz 3. kat ve daha üst katlarda oturan müşterilerimizin ürünleri kuryeler tarafınca taşınamadığı için apartman girişinde bırakılıp gidilmekteydi. Firma olarak 4 farklı kargo firması ile çalışmaktayız sorun yaşadığınız kargo firması dışında bir firma seçebilirsiniz. Mesafeli satış sözleşmemizde de yer aldığı üzere hasarlı gelen ürünleri teslim almadan iade etmeniz durumunda yeni ürün çıkışı tarafımızdan sağlanmaktadır. Ürünlerimizin Ekstra ambalajlanması ile ile ilgili çalışmalarımız mevcut olup ilerleyen dönemlerde gerekli tedbirler alınacaktır. Sabrınız ve anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, İyi günler dileriz. Saygılarımızla,

profile-icon Hakan 14 Mart 11:43

Patlak ambalaj ve kopan fermuar ektedir.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler