Temiz Mama Kalitesi Sorunu

Pervin Pervin1 ay önce

Sürekli alışveriş yaptığım bir sitedir. Sayısız sokak kedisi besliyorum ancak kediler daha önce severek yerken artık koklayıp gidiyorlar, İçim çok rahat besliyordum, sanırım kalite düştü fiyat arttı, beğenmediğim e***'u bile yiyorlar ancak sizinkini artık yemiyorlar. Asla alışveriş yapmam artık.

Cevaplar

Temiz Mama Logo Temiz Mama 1 hafta önce

Merhaba Pervin Hanım , Yaşadığınız sorundan dolayı çok üzgünüz. İçerisinde bulunduğumuz süreçten dolayı firma olarak tüm birimlerimiz yoğun şekilde çalıştığından şikayetvar platformundaki şikayetlere olan geri dönüşlerimiz gecikmektedir. Sizlerden ricamız taleplerinize daha kısa sürede çözüm üretilmesi için bizlere [email protected] adresinden taleplerinizi iletmenizdir. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Ayşe 3 hafta önce  

  Kediler micho mamayı yediklerinde artık kilo almıyor zayıflıyorlar. İçeriğini değiştirip ürüne zam yapmak yakışmamış firmanıza. Yıllardır sokak kedileri için aldığım mamanızı değiştirmek istemem Her ay 30-45 kilo arası 2 3 paket mama alıyorum.

 • profile-icon Elif 3 hafta önce  

  Hayvanların bir mamayı yememesi o mamanın kötü ve sağlıksız olduğunu göstermiyor. Hatta ne yazık ki "yeme garantili" diye satılan ucuz mamalar var. Temiz Mama ürünleri aksine yıllar içinde çok daha sağlıklı içeriklere sahip hale geldi.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Elif 3 hafta önce  

  Örneğin yeni açıp süzüp önüne koyduğum Mis gibi ton balığını yemeyen, yanına bile yaklaşmayan sokak kedisi baharatlı, tuzlu, pis tavuk döner atıklarını bayılarak yiyor...

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler