Temiz Mama Bonacibo Mamam Gelmedi!

Mehmet Mehmet19 Ağustos 2019 19:03

Temizmama Bonacibo'dan 10 kg mama almak için telefondan İnternet sitenize girdim ve siparişe tıkladım. Satın alımı gerçekleştirirken barınaklara bağışla seçeneğine elim değdi ve iptal etme tuşu yoktu kapatınca bu seçeneğin iptal olduğunu düşündüm. Lakin iptal olmamış adres bilgilerime kadar giriş yaptım ve satın alana kadar hiçbir yerde barınakla ilgili uyarı yoktu. Sonuç olarak aldığım ürün bilgim olmadan barınaklara gitti. İletişime geçtim firma ile geri gönderemeyeceklerini belirttiler. Firmadan en azından 5 kilo istedim 5 kilo ben 5 kilo siz bağışlayın dedim öyle bir uygulama olmadığı geri dönüşünü aldım. Mamalarını bile deneyemedim. Satın almaya korkuyorum tekrardan barınaklara gidecek diye kedim aç kaldı. Şokun yolunu tutacağım birazdan whiskas almak için. Sitenin açığı kaynaklı bu yaşadığım zarara karşılık en azından 2 3 kilo mama göndermedikleri için kınıyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mehmet 21 Ağustos 2019 14:08

İstediğim budur. Biraz müşteri memnuniyeti 1.5 kg bari gönderin idareten memnun kalırsam devam ederim alışverişe zaten. 15 kg mama aldım sizden gelmedi parasında değilim. İstediğim sadece sizden bu konu hakkında biraz ilgi.

Temiz Mama Logo Temiz Mama 21 Ağustos 2019 14:01

Merhaba Mehmet Bey, Yaşamış olduğunuz teslimat probleminden dolayı üzgünüz. Firma olarak sitemizden güvenli alışveriş yapabilmeniz ve adına en üst düzey sistemlerle site güvenliği sağlanmaktadır. Ayrıca firmamız bünyesinde sürekli hizmet veren kontroller sağlayan konusunda uzman yazılım ekibimiz mevcuttur. Sitemizin kullanımının basit olması için uzun süren araştırmalar ve uygulamalar sonrasında son halini almıştır. Yıllardır alış veriş yapan yaş aralığı 16 ile 77 olan Aile üyelerimiz mevcut olup bugüne kadar herhangi bir sorun yaşanmamıştır. Sistemimizden kontrol ettiğimizde barınak bağışını kendinizin seçtiğini görmekteyiz. Dilerseniz sevimli dostunuz için sizlere numune mama gönderimi sağlayabiliriz. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler