24 Haziran 2013

Tema Vakfı Tüm Zorlamalara Rağmen Yapılamayan Bağış!

Yapacak olduğumuz nikah organizasyonumuz için, nikah şekeri bütçesini Tema'ya fidan bağışı yapmak istedik. Ancak 10 gün uğraşmamıza rağmen, bu olayı çözümleyemeyen Tema Vakfı'nın "Amacına yönelik hizmet vermediği" sonucuna ulaştık.

Telefon aracılığıyla yaptığımız her görüşmede bize farklı çözümler önerildi. Bir görevliden aldığımız bilgiyi ikinci aramızda teyit etmek isterken telefondaki diğer görevli asla böyle bir şeyin olamayacağından bahsediyor. Bir bağış yapmanın bu kadar zor olamayacağı ve Tema Vakfı sistemini amacına yönelik geliştirmesi yönünde ricada bulunuyorum.

Müjde 1.421 Okunma

Cevaplar

  • Müjde26 Haziran 2013

    Bu konu ile ilgili nişanlım ve ben yeterince uğraştık, yukarıda verdiğiniz adrese, daha önce konuyu detaylı olarak anlatan bir şikayet maili atmışım, ancak herhangi bir dönüş olmadı. Bu konu ile ilgili daha fazla uğraşmak istemiyoruz ve nikah organizasyonumuz ile ilgili fidan bağışı konusunda başka bir firma ile anlaşmiş bulunmaktayız, size de İLGİ ve ÇABALARINIZDAN dolayı teşekkür ederiz.

  • Tema Vakfı Temsilcisi25 Haziran 2013

    Öncelikle yaşanan aksaklıktan dolayı özür diliyoruz. TEMA vakfı olarak, sizin gibi çevreye ve doğaya duyarlı bağışçılarımızın destekleriyle çalışmalarımızı sürdürebiliyoruz. Bu desteklerinizi alırken en önemli ilkelerimiz şeffaflık ve hesap verebilirlik. Vakıf merkezimiz ile iletişimizde bir yanlış bilgilendirme olduysa, sebeplerini öğrenmek ve önlem almak isteriz. Çözüm üretebilmemiz için bize konu hakkında biraz daha detaya ihtiyacımız olacak. Konunun detaylarını vermek ya da telefon numaranızı iletmek için [email protected] adresine mail göndermenizi rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön