18 Şubat 2013 #1637081

Tem Hospital Randevuya Rağmen Çok Bekledik!

Dün (15.02.2012) Tem Hospital'a yeni bir gözlük almak için göz numaralarımı öğrenmeye gittim. Gitmeden önce sabah 9 da arayıp öğleden sonrası için bana ve babama arka arkaya saat 14:00'a ve 14:20 ye 2 randevu aldım.Saat 2 de hastanedeydim.Fakat randevu almama rağmen saat 14:50 de tam 50dk beklememle sıra bana geldi.


Hadi onuda geçtim babamın benden sonra olan sırasına rağmen benden sonra 2 başka kişiyi aldılar ve 3.kişiyi araya sokmadan evvel babam isyan etti.Eğer önüne geleni sokacaksanız önceden arayıp randevu almamızın manası nedir?


Sonunda isyan ettik ve numara filan alamadan hastaneyi terk etmek zorunda kaldık.Doktora bu durumu söylediğimizde de beni ilgilendirmez deyip başından savmaya çalıştı.

Furkan 1.023 Okunma

Cevaplar

  • Tem Hospital Temsilcisi05 Mart 2013

    Hastanenin genel işletme politikasında randevu sistemi mevcut değildir.Bazen hastalarımız arayıp hekimin yerinde olup olmadığını ve sonra kendilerine uygun saatte gelip gelemiyeceğini sorunlunca elbette hekim ameliyatta değilse gelebilecekleri tarafımızca söylenmektedir.Kesinlikle saat belirtilerek randevu verilmemektedir.Arada alınabilecek hastalar ise gözüne damla damlatılıp bekletilen hastalar aradan alınma zorunluluğu var.Hiçbir hastamızın mağdur olmasını bir özel hastane olarak istemeyiz.Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön