18 Şubat 2013 #1637127

Tem Hospital Para İçin Hasta Yanıltıyor!

Dün (15. 02. 2013) tem hospitala göz muayenesine gittim. Op. Dr. **göz numarama bakmaktansa sol gözümde tembellik olduğunu ve göz kapağımın düşük olduğunu bunun içinde ameliyet fln olabileceğimi, gözlerimde tansiyonumun olduğunu söyledi. Daha adını hatırlayamadığım birkaç durumdan daha bahsetti.


Tabi bu teşhisleri doğrulamak için yapılcak tetkiklerinde 2 sinin paralı (100tl) birininde sgk tarafından karşılandığını söylediler. Yılda 2-3 kere göz doktoruna giden biri olarak önceden hiçbir doktorun farketmediğini bu doktorun farketmesi beni işkillendirdi. Sıra konusundada sorun çıkınca ** hastanesine gittim. Ordaki doktor gözümde hiçbir sıkıntı bulamadı. Yani para için sağlık sorunu uydurdular.

Furkan 1.328 Okunma

Cevaplar

  • Tem Hospital Temsilcisi05 Mart 2013

    Her Hastamızı detaylı incelemek ve ilerde oluşabilecek sorunların önüne geçmek bizim temel hedefimizdir.Hastadan tetkik olarak hekimin önerdiklerini yaptırıp yaptırmama hakkı elbette hastaya aittir.Yaptırmadığı zaman sorumluluk hekimden çıkmış olur.Hastadan Fundus floresein anjiografisi ve perimetri testi istenmiş fakat hasta hakaret ederek ve alaycı bir tavırla yaptırmak istemiyerek hastanemizden ayrılmıştır. Yıllarını hekimlik mesleğine vermiş insanlara hakaret etmek sadece bizim toplumumuzda görülen bir olgudur.Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön