12 Kasım 2014

Telpa'ya Göre Hiçbir Şey Garanti Kapsamına Girmiyor!

Daha önceden de Telpa hakkında yazdığım bir şikayetim var, şikayet numarası 2812366. Şikayetime cevap olarak yazdıkları telefonlar arıza yapabilirler demişler. Ve ek olarak fotoğraf isteyebilirsiniz demişler.

Biz kullanıcı olarak telefonu şarj etmeyelim mi, yada başka hat takmayalım mı? Telefonun parçalarında problem varsa ben ne yapayım. Ben fotoğraf falan istemiyorum telefonun garanti kapsamında tamir edilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde tüketici hakem heyetlerine baş vurarak hakkımı aramaya gideceğim.

Hüsamettin 450 Okunma

Cevaplar

  • Telpa Temsilcisi12 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, yada http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön