Telpa'ya Gönderdiğim Telefonumun 14 Gündür Kaydı Yapılmadı!

Şevki A. |

Telpa'ya gönderdiğim telefonumun 14 gündür kaydı yapılmadı ve çağrı merkezine ulaşamıyorum. 7. günde telefona 30. dakikada birisi cevap verdi oda bana imei isim vs. sormadan cihazınız ulaşmış servis sizi arayacak dedi 7 gün geçti kayıtta yok arayanda cep telefonu numaramdan telefonun geldiğini biliyor olabilirler ama eğer böyle bir kayıt alındıysa neden web ara yüzünden göremiyorum. Birde sisteme mesaj yazdım helen dönen yok.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şevki A.
  27 Ocak
  12:24

  Telefonunuza 1 saattir ulaşmaya çalışıyorum ve halen kimse açmadı. "bütün müşteri temsilcileriniz" doluymuş bana bir iletişim maili veya gerçekten ulaşılacak bir telefon verin lütfen çok sıkıldım bu işten. Nereye nasıl gönderdiniz telefonumu içinde yazdığım iletişim bilgilerini bile dikkate almayan bir firma ve erşemediğim bir firma sanırım telefonuda gönderemiyeceksiniz doğru bir şekilde.

 • Şevki A.
  24 Ocak
  18:12

  Sisteme kaydını yapsaydınız ordanda takip edebilirdim telefonlada ulaştığımda kaydı yok diye bilgi vermediler ulaştığım telefondanda gelmiş ama kaydı yok dediler nasıl telefonla ulaşamıyorsunuz. Yalan...

 • Şevki A.
  24 Ocak
  17:55

  Telefon eski numaram yenisi kutunun içinde güncel vaziyette yazıyor du açıp baksaydınız görürdünüz.

 • 24 Ocak
  09:35

  "Değerli Müşterimiz;
  Cihazınızın ekranı darbe nedeniyle hasar görmüş.Fiyat bildirimi için 5*0 2**865* numaralı telefonunuzdan tarafınıza ulaşılamamıştır.İade çıkışı yapılmıştır.

  Saygılarımızla ;
  Telpa
  "

 • Şevki A.
  23 Ocak
  22:38

  Halen dönen yok