20 Ocak 2014

Telpa'ya Gönderdiğim Telefonumun 14 Gündür Kaydı Yapılmadı!

Telpa'ya gönderdiğim telefonumun 14 gündür kaydı yapılmadı ve çağrı merkezine ulaşamıyorum. 7. günde telefona 30. dakikada birisi cevap verdi oda bana imei isim vs. sormadan cihazınız ulaşmış servis sizi arayacak dedi 7 gün geçti kayıtta yok arayanda cep telefonu numaramdan telefonun geldiğini biliyor olabilirler ama eğer böyle bir kayıt alındıysa neden web ara yüzünden göremiyorum. Birde sisteme mesaj yazdım helen dönen yok.

Şevki 119 Okunma

Cevaplar

 • Şevki27 Ocak 2014

  Telefonunuza 1 saattir ulaşmaya çalışıyorum ve halen kimse açmadı. "bütün müşteri temsilcileriniz" doluymuş bana bir iletişim maili veya gerçekten ulaşılacak bir telefon verin lütfen çok sıkıldım bu işten. Nereye nasıl gönderdiniz telefonumu içinde yazdığım iletişim bilgilerini bile dikkate almayan bir firma ve erşemediğim bir firma sanırım telefonuda gönderemiyeceksiniz doğru bir şekilde.

 • Şevki24 Ocak 2014

  Sisteme kaydını yapsaydınız ordanda takip edebilirdim telefonlada ulaştığımda kaydı yok diye bilgi vermediler ulaştığım telefondanda gelmiş ama kaydı yok dediler nasıl telefonla ulaşamıyorsunuz. Yalan...

 • Şevki24 Ocak 2014

  Telefon eski numaram yenisi kutunun içinde güncel vaziyette yazıyor du açıp baksaydınız görürdünüz.

 • Telpa Temsilcisi24 Ocak 2014

  "Değerli Müşterimiz; Cihazınızın ekranı darbe nedeniyle hasar görmüş.Fiyat bildirimi için 5*0 2**865* numaralı telefonunuzdan tarafınıza ulaşılamamıştır.İade çıkışı yapılmıştır. Saygılarımızla ; Telpa "

 • Şevki23 Ocak 2014

  Halen dönen yok

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön