Telpa'nın Servis Süresi.

Şeref A. |

Discovery telefonumu usb kablosu ile pc'den veya herhangi bir ortamdan şarj almıyordu, fakat normal prizden alıyordu. Teknik servise yolladım, 2 hafta sonra arızanın sebebi şarj soketi olduğunu söyleyip ellerinde olmadığını ve yurt dışından getireceklermiş. Bana 1 hafta veya 10 gün daha sürer dediler. Ayrıca beklemek istemezsem anakartı değiştirip hafızasını 4 gb'den 16 gb'ye yükseltebileceklerini ama bunun için 60 tl alacaklarını söylediler. Madem ki anakart değişince sorun halloluyor ellerinde hiç mi 4 gb lik anakart yok . Bu hiç etik değil sizin gibi bir firmaya böyle basit hatalar yakışmıyor. Yaptığınız şey asla doğru değil.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şeref A.
  26 Haziran
  11:43

  Daha ne kadar Bekleteceksiniz ki 1 ay Oldu 4 gb anakart da Stoğunuzda yoksa ve onu kısa zamanda temin edemiyorsanız siz ne kurumsal firmasınız nede yetkili bir firma. Dışarda yaptırmaya kalksam bir gün sürmez ama sizde 1 ayda halledilemiyor bu sorun sonuç olarak bu da sizin Tüketiciye Olan İlgilizliğinizi Gösterir !

 • 26 Haziran
  11:35

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz dikkate alınmış ve Laboratuvar'a iletilmiştir. 4GB anakart kısa sürede stoğumuza girecektir ve cihazınızın onarımı sağlanarak servis çıkışı sağlanacaktır.

  Saygılarımızla
  Telpa