Telpa'nın Servis Anlayışından Hiç Memnun Değilim!

Makbule Y. |

Yaklaşık 1 sene önce almış olduğum Telpa marka Discovery model telefonum şarj etmediği için 22.10 2014 tarihinde Telpa'ya kargo yoluyla gönderdim. Fakat servis soketindeki arızanın kullanıcı kaynaklı olduğunu söyleyip benden 50 TL servis bedeli istedi. Benim hatam olmadığını ve etrafımda Discovery model kaç kullanıcı tanıyorsam hepsinin aynı şekilde servise gönderdiklerini ve servisten yapılmış bir şekilde geri gönderildiğini söyledim. Ertesi gün telefonum yapılmadan gerisin geri bana geri gönderildi. Kronikleşmiş olan soket arızası yüzünden ben mağdur durumdayım şuan hem telefonumu kullanamıyorum hem yedek bir telefon gönderilmiş değil. Acil desteğinizi bekliyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Kasım
  15:31

  Değerli Müşterimiz,

  Discovery 1 satışa çıktığı andan itibaren kullanıcıların yoğun ilgisi ile karşılaştı satış rakamı milyonlara ulaştı ve üst üste aylık bazda en çok satılan cep telefonu seçildi. Her telefon modeli ve markasında olduğu – olabileceği gibi arızalanan ürünlerimiz oldu ve servisimiz tarafından hizmet verildi. Servise şarj soketi arızası ile kayıt alınan cihazlar yüzde 1 oranlarına bile tekabül etmemektedir. Ek olarak kayıt alınan ürünlerin önemli bir kısmı garanti kapsamında onarım görmekte hatta anakart değişimi sağlanmaktadır. Dilerseniz Müşteri Temsilcinizden serviste olan cihazınızın arızası ile ilgili fotoğraflar talep edebileceğiniz hatırlatmak isteriz.
  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa