Telpa'nın İlgisizliği!

Cengiz S. |

Ben hayatımda böle ilgisiz teknik servis görmedim. Ne zaman ararsam arayım hep aynı sözler özür dileriz, işte size kanıtı daha önce yazdığım gibi, telefonun tamir ücretini ödediğim halde daha tamir aşamasında dediler. Bana Telpa yetkilisinin verdiği cevap , cihazın 28. 11. 2013'de kargolanacak. Bu Telpa'nın burdan verdiği cevap . Sizce bu cevap ne kadar sadık ve güvenilir olduğunu ispatlayayım. 1. resim aşağıda Telpa'nın yazdığı cevap. Şimdide bugün Telpa sitesinde baktığımda ki cevap 2. resim daha onay bekliyor, tamir aşamasında olduğu yazıyor. Bugün Telpa müşteri hizmetlerinden e**** isimli bayanın telefonun tamiri hala devam ediyor ve önümüz deki hafta kargolanacağının söylemesi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cengiz S.
  02 Aralık
  19:05

  ne bu ya dalgami geciyorunuz 12.2.2013 tarihinde hala ayni hic işlem gormemis telofon 19.11.2013 tarihinde teknik servise aldiginiz telofon hala yapmadiniz anca klasik cvp lar veriyorsunuz

 • 02 Aralık
  10:30

  Değerli kullanıcımız,

  Bilgileriniz ve mesajınız yetkili ekibe iletilecektir. Dönemsel yoğunluk sebebi ile yaşatmış olduğumuz gecikme için özür dileriz.

  Saygılarımızla