Telpa'nın Garanti Problemi.

Damla S. |

Telefonumun şarj soketi sorunu ve kameranın yeşil renk olması sorunu vardı. Telpa merkez teknik servise gönderdim. Bugün baktığımda 60 lira ücret gördüm ki telefonum garanti kapsamında. çağrı merkezini aradığımda A** hanımın üslubu hiç hoş değildi ve bana 4 Gb modelin yedek parçalarının elinde olmadığını ana kartımı 16 GB ile değiştirdikleri taktirde telefonumun onarılacağını söyledi.

İtiraz ettiğimde ise bu parçalar yurt dışından geliyor ne zaman geleceğini bilmiyorum dedi ve tahmini bir tarihte vermedi. 2 milyon kullanıcıdan 1500 kişinin şikayetçi olduğundan da bahsetti, fakat benim mağduriyetimin giderilmesi adına hiç bir şey yapılmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Damla S.
  24 Ağustos
  17:22

  servis olarak çok zayıflar ve işlerini takip etmiyorlar..

 • 06 Ağustos
  13:39

  Değerli Müşterimiz,

  Yapılan kontrollerde tarafınıza 4GB'lik anakartınızı 16GB'ye yükseltmek için teklifte bulunulmuş ancak reddedilmiştir. Cihazınızın onarımı garanti kapsamında yapılacağından durum olarak onay alındı olarak gözükmektedir. En kısa sürede cihazınızın garanti kapsamında onarımı sağlanıp tarafınıza iletilecektir.

  Saygılarımızla
  Telpa

 • Damla S.
  06 Ağustos
  13:18

  ayrıca telefon görüşmemizde ücret ödemeyi onaylamadığım takdirde şuan sisteme baktığımda ödeme onayı alındı tamir işlemi başlatıldı yazıyor.. ben hiç bir şekilde ücreti ödeyeceğime dair onay vermedim zira ses kayıtlarına bakarsanız bunu göreceksiniz