Telpa'nın Emanet Telefonlara Davranışı.

Rahmi G. |

Evet geçenlerde Telpa'ya Discovery telefon şarj etmediği için gönderdik. Mesele şarj soketi değilmiş mesele sıvı teması imiş. Bana 300 TL civarında bir masraf çıkardılar . Ben kabul etmedim bu ücreti telefonu geri gönderdiler. Telefon elime ulaştığında wifi ve bluetooth'un çalışmadığını fark ettim.

Bunu da sıvı temasına bağlar salar hiç şaşmam. Oyuncak telefonu piyasaya sürüp garanti altında sonrada arkasında durmamak Telpa gibi bir firmaya yakışmıyor. Herkes kendine bir yol tutmuş gidiyor bakalım nereye kadar. Fırsat buldukça yazacağım ve çevremdekileri bu marka dan uzak tutacağım...

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rahmi G.
  02 Şubat
  14:27

  Ben telefonu size gönderdiğimde wifi ve bluetooth u çalışıyordu. Sizden geldikten sonra çalışmadı siz aynı yazıyı kopyalayıp yapıştırıyorsunuz. Sizin ilgilenmeniz bu kadar iş de her yazdığım yoruma aynı yazıyı kopyala yapıştır yapıyorsunuz düzgün ilgilenin...

 • 02 Şubat
  14:19

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve cihazda sıvı teması tespit edilmesi nedeniyle garanti kapsamı dışında onarım önerildiği görülmüştür. Sıvı teması cihazın sadece suyla temas etmesi sonucu değil, yüksek nemli bir ortamda uzun süre kalması, buhar, yağmur, aşırı terleme durumlarında dahi oluşabilecek bir durumdur.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa