01 Nisan 2014

Telpa'nın Büyük İhmali.

Ürünü bayiye 16.03.2014 tarihinde teslim ettim arızaları şarj olmuyor. Ahizeden konuşurken ses cızırtılı ve çok az geliyor. Telefon bir çoğu zaman çağrı geldiğinde kendiliğinden sessize geçiyor ve telefon hafızasını kullanamıyorum. 16 gb hafızanın 5 gb'ini sistem kullanıyor, geri kalan 11 gb'lik alanı işaretliyorum kullanıyor gösteriyor ama kullanmıyor.

Ayrıca ürünümde herhangi bir fiziki darbe sıvıyla temas gibi bir kullanıcıdan kaynaklanan bir sorun yoktur. Bugün 31 mart ve bana hiçbir geri dönüş sağlanmadı. Ayrıca müşteri hizmetleri ihmal ediyor, telefonumun 28 mart günü bana kesin teslim edileceği söylendi gelmedi. Üç gün sonra arıyorum ne zaman teslim alacağınız bilgisini veremeyiz diyorlar.

Ercan 140 Okunma

Cevaplar

  • Telpa Temsilcisi02 Nisan 2014

    "Değerli Müşterimiz; Cihazınız servisimize 03.04.2014 tarihinde çıkışı sağlanacaktır. Saygılarımızla Telpa "

  • Ercan01 Nisan 2014

    General mobile sıkça karşılaşılan sorunlar diye araştırma yaptım yalnızca ben değil mağdurların büyük bir kısmı şarj soketi arızası ve garanti kapsamı içinde olmasına rağmen Telpa tarafın dan talep edilen 50 tl lik bir miktardan söz ediyor ben cihazımı göndereli bugün dahil 15 gün oldu bana bu süre zarfında cihazın labratuara alındığı herhangi bir ücret tahsil edilmesi gerekmediği söylendi bundan sonra ücret talebi olursa vermeyeceğim kesinlikle ve tüketici haklarına başvuracağım hakkımı sonuna kadar arayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön