29 Mayıs 2015

Telpa VİP Hizmet Eksikliği!

VİP servisimiz var diye neden milleti yanıltıyorsunuz ya telefonumu verdim. 3. gün bugün hala işlem görüyor yazıyor. VİP diye güvenerek gönderdim sabah aradım tamam efendim ben ileteceğim dediler ama hala aynı durum. İnsanları yanıltmaktan zevk mi alıyorsunuz.

Tolunay 281 Okunma

Cevaplar

  • Tolunay11 Haziran 2015

    Telefonumu 3 hafta önce sapasağlam garantiye gönderdim sadece ekranı çıkıyor yapılsın diye kasasında hafif kırık vardı onun için bana 100 TL fiyat söylediler geri iade istedim gönderdiler ama geldiğinde ekranı hala çıkıyor bu sefer telefon açılmıyor. Garanti servisini aradım durumu izah ettim tamam efendim geri gönderin dediler gönderdim. Bu seferde anakart içinde su tespit ettik diye 200 TL fiyat veriyorlar. Ben o telefonu sapasağlam gönderdim bu nasıl olabilir ya? Arıyorum düzgün bir cevapta veremiyorlar. Bundan sonra Telpa güvenceli telefonu hiçbir şekilde almayıp arkadaşlarım ve yakın çevreme de aldırmıyorum. 

  • Telpa Temsilcisi01 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazınızın 26.05.2015 tarihinde servise kayıt alındığı ve onarım işlemlerinin devam ettiği görülmektedir. Cihazınızın servis işlemlerine ilişkin son durum ve yapılan işlemlerini http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden form numaranızı ya da imei numaranızı girerek takip edebilirsiniz. Form numaranız /4992015299720 dir. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

  • Tolunay30 Mayıs 2015

    Telefonumu garantiye gönderiyorum Telpa'nın yaptığı hatadan dolayı ama beni arayıp telefonunuzda garanti harici şeyler bulundu diyorlar. v. i. p. Olarak gönderiyorum 4 gün oldu hala gelmedi. o telefon geldiği zaman küçücük bir çizik dahi olsun tüketici haklarına gidip şikayet edeceğim. Bu nasıl bir garanti servisidir ya sizin hatanız yüzünden ben paramı ödeyeceğim birde.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön