30 Ekim 2013

Telpa Telefonundaki Üretim Hatasını Kullanıcı Hatası Gibi Yansıtıyor!

Daha önce Gps ve kulaklık problemi olan telefonumu arızası yok diye geri göndermişlerdi. Şimdi de zaten bir haftası serviste geçmiş telefonu şarj ünitesi çalışmamaya başladı. Üretim hatası olduklarını bilmelerine rağmen kullanıcı hatası kılıfı altında 50,22 TL ücret talep ediyorlar.


Detaylı hiçbir bilgilendirmede yok. Kullanıcı hatasını neye dayanarak söylediklerine dair hiçbir açıklama yok. 30 yaşın üstündeyim, yüzlerce elektronik alet kullandım. İlk defa bu kadar aleni üretim hatasının faturasını müşteriye çıkartmaya çalışan bir tavırla karşılaştım. Benden istenen para bir yana benden özür dilenerek telefonumun yenisiyle değiştirilmesini ya da para iadesi yapılmasını istiyorum.

Murat 82 Okunma

Cevaplar

  • Murat02 Kasım 2013

    bot cevaplarla olmaz bu iş.

  • Murat31 Ekim 2013

    sorumla, verdiğiniz cevabın alakası yok. ben diyorum ki neye dayanarak kronik olduğu kesinleşmiş şarj soketi arızasını "kullanıcı hatası" diyerek insanlardan para talep ediyorsunuz. ahlaki değil bu tutumunuz. verdiğiniz cevap bile otomatik bot cevaplardan. allah, sizin elinize kimseyi düşürmesin. tekrar ediyorum neye dayanarak "kullanıcı hatası" yaftası yapıştırıyorsunuz?

  • Telpa Temsilcisi31 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürün değişim / iade işleminin gerçekleştirebilmesi için bir yıl içerisinde dört servis kaydının olması gerekir. Bununla birlikte ürününüzde mekaniksel parça değişimi yapılması şartı tüketici yasasında belirtilmiştir. telpa.com internet adresimiz üzerinden müşteri hizmetlerimize talep ve şikayetlerinizi yazılı olarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön