27 Temmuz 2015

Telpa Telefonumun Dokunmatik Sorunu Düzelmedi

Ramazan bayramından 3 gün önce telefonumu hoparlörünün patlaması ve dokunmatiğinin kendi kendine işlev yapmasından dolayı garantiye vermiştim. Bana verilen takip numarasıyla telefonumu Telpa'nın sitesinden takip ettim orada hoparlör ve ekranın değiştiği yazıyordu.
Bayramdan sonra telefon garantiden geldi ancak telefona müzik yüklediğim an hoparlörünün hala patlak olduğunu fark ettim umursamadım ancak 1 gün sonra tekrardan telefonumun dokunmatiğinin kendi kendine işlev yaptığını fark edince şok oldum meğerse telefonumun hiçbir şeyi değişmemiş boşu boşuna 1 hafta telefonsuz kalmış oldum lütfen Telpa şirketi olarak bana cevap verin!

Harun 170 Okunma

Cevaplar

  • Telpa Temsilcisi27 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, ya da http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz. Teknik ekibimiz cihazın kontrollerini sağlayarak talebiniz konusunda destek olacaktır. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön