24 Ocak 2014 #2253297

Telpa Telefonumu Garanti Kapsamında Almıyor

Vatan Bilgisayar Nilüfer şubesinden General Mobile 16 Gb telefon aldım. Bir ay kullandıktan sonra güncelleyin uyarısı üzerine telefonun kendi sitesinin linkinden güncellemeyi kabul ettim. Fakat telefon bir daha açılmadı. Vatan Bilgisayar aracılığı ile garantili olduğunu düşündüğüm telefonu yetkili servise gönderdim.


Aradan 20 gün geçtikten sonra KDV dahil 270 TL ödeme talep eden bir mesajlarını aldım. Alındıktan 40 gün sonra servise giden telefona istenen bu ücrete anlam veremeyip servisi aradığımda ulaşamadım. Vatan Bilgisayardan aldığım bilgi ise ankart darbe almış oldu. Üzerinde çizik bile olmayan telefonum nasıl darbe almış anlamadım. Telpa'nın bu gayri ciddi tutumunu kınıyorum.

Cihangir 111 Okunma

Cevaplar

  • Telpa Temsilcisi07 Mart 2014

    "Değerli Müşterimiz; Kırık , çizik ,darbe,sıvı teması vb durumlar kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için malesef onarım süreci garanti harici olarak değerlendirilmektedir. Saygılarımızla Telpa"

  • Cihangir31 Ocak 2014

    umut ve iyi niyetle beklerken vatan bilgisayar müşteri hizmetleri arayarak TELPA nın telefonumu servis etmeden geri gönderdiğini ve telefonumu iade almamı bidirdi. şimdi sıra tüketici hakem heyetine gitmek mi yoksa allahlarından bulsunlar deyip vakit harcamamak mı?

  • Cihangir27 Ocak 2014

    herhengi bir çözüm veya çözüm önerisi gelmedi.irtibata geçmek zahmetine bile katlanmadılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön