28 Ocak 2014 #2260676

Telpa Telefonlarıma Cevap Vermiyor

General Mobile Discovery telefonumda ölüm piksel var. E-mail ve telefonlara cevap vermiyorlar. Ulaşamıyorum hiçbir şekilde. Bulunduğum ilde teknik servis yok. Rastgele kargolamak da istemiyorum.

Mert 90 Okunma

Cevaplar

  • Mert11 Mart 2014

    telefonu servise gönderdim,telefon servise gitttiiiii geldiiiiii ve siz daha henüz yeni bu şikâyete cevap yazıyorsunuz he.Ya gidin arkadaş müşteri hizmetiyle firmanızın adının yan yana görmek utanç verici Neyse arkadaşlar süreci anlatayım eminim yardımcı olur.Öncelikle 6 ve üstü diye bir olay ne mantıken ne hukuken mümkün değil.Benimkinde 3 tane vardı hele bir yapmasalardı bak gitmiyor muydum önce tüketici hakem heyetine olmazsa tüketici mahkemesine...Firmaya nasıl göndereceğinize gelirsek,siz bunları beklemeden sorununuzu bir kâğıda yazın ve telefonunun kutusuna koyun sonra telefonu yurtiçi kargoyla karşı ödemeli olarak istanbul telpa teknik servisine göndereceğinizi belirtin.Sonra cihaz adına siteden bir kayıt açılıyor(geç de olsa).Bunun üzerinden cihazınızın durumunu takip ediyorsunuz ama düşünün ki cihaz tamirden döndü sitede daha teknik servise yönlendiriliyor yazıyor yani bu konuda da berbat.Bu firmanın ürününü almadan önce 2 kere de düşünmeyin,bu firmadan ürün almayın.

  • Telpa Temsilcisi11 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz; Ürününüzde altı ve üzeri piksel kaybı mevcut ise servisimize yönlendirmenizi rica ederiz. Saygılarımızla ; Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön