11 Şubat 2015

Telpa Teknik Servisin Hatıraları "Darbe İzleri"!

Daha önce 3020930 no.lu şikayetim sonrası teknik servise cihazımı verdim ve gerçekten şaşırtıcı bir hızla cihazım Ankara'dan İstanbul'a kargo ile yollanarak 3 gün içerisinde tüm sorunları halledilerek yapıldı. Telpa'ya yapılan yorumlardan sonra bunu gerçekten beklemiyordum. Öncelikle bunun için gerçekten teşekkür ediyorum.


Fakat yine 3020930 no.lu şikayetimde de belirttiğim üzere cihazımda sadece bir tek darbe izi bulunuyordu. Geldiğinde ise 5-6 tane en az 3'ü derin olmak üzere darbe iziyle karşılaştım.
Yani cihazım bir değil birkaç defa düşürülmek üzere deforme olmuş.
Bu konu hakkında ne yapabilirim?


Bilgilendirmenizi önemle rica ediyorum.

Aylin 469 Okunma

Cevaplar

  • Telpa Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Profilinizde yer alan bilgilerinizden servis kayıtlarınıza ulaşamadık. Cihazınıza ait imei numarasını veya kargo takip numarasını paylaşmanız durumunda servis kontrollerini sağlayarak tarafınıza sağlıklı bilgi iletebilir konu hakkında yardımcı olabiliriz. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön