08 Şubat 2014 #2283326

Telpa Teknik Servis Telefonlara Cevap Vermiyor

2 günlük General Mobile Discovery cep telefonumu özelliklerinde IPS ekran geçmesine rağmen TFT ekranlı olması sebebiyle değişim talep ettim. 1 hafta sonra ekran değişimi ve mekanik parçalarda tamir ve değişim yapıldığı söylenerek ürün tarafıma gönderildi. Ancak gelen üründe yine farklı açılardan renk kayıpları oluyordu ve değişim istememe rağmen tamir yapıldı ve aynı sorun devam ediyor.


Hem 2 günlük yeni telefonum tamir gördü, sorunda devam ediyor, üstelik Telpa teknik servisi ve müşteri hizmetleri telefonlara cevap vermiyor. Santrale defalarca tarafıma dönüş için not bırakmama rağmen geri dönülmedi. Karşımda muhatap bulamıyorum.

Hakan 164 Okunma

Cevaplar

  • Hakan18 Mart 2014

    Onarım yapılmadı, zaten 2.kez göndermedim, gönderilmeyen telefonun onarımını nasıl tamamladınız tebrik ederim doğrusu. Verdiğiniz cevapla bile servisinizin kalitesini ortaya koydunuz. En azından tarafıma "Firmamıza telefonu gönderin, gerçek anlamda ilgilenelim ve gerçek IPS ekranlı bir telefonla değişim yapalım" şeklinde öneride bulunsaydınız ve değişim yapsaydınız firmanıza olan güvenim ve saygımı kazanmış olurdunuz. Cevabınız beni şaşırtmadı. Bir daha asla General Mobile ürünü almayacağım. Almak isteyenleri de uyaracağım.

  • Telpa Temsilcisi17 Mart 2014

    "Değerli Müşterimiz; Ürün onarım süreci servisimizde tamamlanmıştır. Saygılarımızla ; Telpa "

  • Hakan11 Şubat 2014

    Benimle iletişime geçmediler bile. Garantiden dönen telefonum aynı sorunla iade edildi. General Mobile distribütörü Telpa olmamalı. Müşteriyle muhatap olmuyorlar, geri dönüş yapmıyorlar. Sorun ile ilgili video çektim, detaylı açıklama yaptım. IPS ekranla değişim yapıldı dendi, gelen ekran yine aynı. Malımız bu, telefonu bu haliyle kabul edeceksin demeye getirdiler. Hizmet anlayışları buymuş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön