18 Ocak 2014

Telpa Soket İçin Para Alıyor

GM Discovery marka cep telefonunu birkaç ay önce bir teknoloji mağazasından Telpa garantisiyle satın aldım ama ürünü aldıktan birkaç hafta içinde şarj giriş yerinde meydana gelen bir arızadan dolayı şarj olmamaya başladı.


Aldığım mağazaya ürünü geri götürdüğümde, Telpa yetkili servisine gönderip onların vereceği karara göre hareket edeceklerini söylediler. Yetkili servis meydana gelen arızanın kullanıcı hatası olduğunu söyledi . Sadece teli şarj ederek şarj giriş yerindeki soketi kırdığım iddia edildi. Benden 50 tl tamirat ücreti alındı. Telefonu tavsiye edip aldırdığım bir arkadaşımda aynı sorunu yaşadı ve aynı şey onunda başına geldi. İnternette araştırdığımda bu sorunu ilk yaşayanın ben olmadığını gördüm.

Burak 255 Okunma

Cevaplar

  • Burak23 Temmuz 2014

    bu mağduriyeti yaşayan tek kullanıcı malesef ben değilim. bu gösteriyor ki;sorun ürünle alakalı. Telpa firması eğer bu ürüne garanti veriyorsa ve bu sorun bu kadar çok tekrarlıyorsa, ya firmaya bu konuda geri bildirimde bulunup bu sorunun çözümü için firmayı uyarmalı ve müşterilerin mağduriyetini gidermelidir. yada böyle arıza veren bir ürünün garantisini vermemelidir.

  • Telpa Temsilcisi24 Ocak 2014

    "Değerli Müşterimiz; Ürün onarım süreci servisimizde tamamlanmış ve 28.10.2013 tarihinde çıkışı yapılmıştır. Saygılarımızla ; Telpa "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön