28 Ağustos 2013 #1980758

Telpa Soket İçin 100 TL İstiyor!

General Mobile Discovery cihazımı teknik servise gönderdim. Teknik servis cihaz takip ile cihazımın durumuna baktım ve telefonumun garanti dışı olduğunu , 100 TL tamir ücreti istedikleri gördüm . Cihazdaki problem şarj olmuyordu ve bilgisayara bağlayamıyordum . Şarj soketi bozulmuştu


Telpa'nın sitesinde yazan bilgiye göre, telefonların tüm parçaları garanti kapsamında yazıyor , ama garantiye gönderince 100 TL istiyorlar . Sorunun ücretsiz şekilde düzelmesini istiyorum . Müşteri hizmetlerini aradım ama, sadece bekletiliyor . Kimsenin telefonu açtığı yok. Bende mesaj yazdım ona da cevap gelmedi . Telefonla birlikte iletişim bilgilerimide yazıp gönderdim , ama kimse benimle iletişime geçmedi.

Kubilay 452 Okunma

Cevaplar

  • Telpa Temsilcisi02 Eylül 2013

    Merhaba ; kırık , çizik ,darbe sıvı teması vb durumlar kullanıcı hatası olarak değerlendirildiği için malesef onarım süreci garanti harici olarak değerlendirilmektedir.(Şarj soketi zorlanmadan dolayı anakart üzerindeki şarj ve data yolları kopmuştur) Ürün onarımı mümkün olmayan durumlarda yeni cihaz ücreti vermek durumunda kalmaktayız. Saygılarımızla Telpa"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön