22 Temmuz 2015

Telpa Servis Personeli İhmalkarlığı!

Bataryam şiştiği için götürdüğüm servisteki personel telefonumu alırken format atılacağını söylemediği için telefonumun içinde sakladığım önemli bilgilerim, mesajlarım, rehberim, fotoğraflarım, hesaplarım kısacası her şeyim silindi.


Neden böyle oldu diye sormaya gittiğimde başka bir personel vardı ve size söylemesi gerekiyor, dedi.
Teknik servisi aralığım da ise suçlu beni gösterdi. Benim böyle bir uygulamadan haberim yoktu. Başka bir personel uyarıyorken ve sizi uyarması gerekiyor derken o kişi beni uyarmamışsa bu onun suçudur.
Sistemden format attıkları için hiçbir şeyimi geri getiremiyorum. En azından mesajlarımı geri getirmek istiyorum.

Şeyma 177 Okunma

Cevaplar

  • Şeyma29 Temmuz 2015

    Yedekleme yapılmıyorsa bunun bana söylenmesi gerekirdi. Bir personel söylerken diğeri söylemiyorsa personellerinizi iyi yetiştirin. Personelin izin ihmarlarligi yüzünden iki seneye yakındır içinde biriktirdiğim her şeyim silindi geri getirilmesini istiyorum. En azından mesajlarımın! Bu işlem sistemden yapıldığına göre sistemden geri getirilme gibi bi şansı olmalı.

  • Telpa Temsilcisi24 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Gizliliğin korunması amacıyla teknik serviste bilgi yedeklemesi yapılmamaktadır.Bilgileriniz silindiği için geri getirilmesi mümkün değildir. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla. Telpa

  • Şeyma21 Temmuz 2015

    Bir bilgisi olan yönlendirebilir mi lütfen: (

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön