30 Ocak 2014 #2266642

Telpa Müşteri Memnuniyetine Önem Vermiyor

Telpa iletişim bölümünden bir kaç sorun ile ilgili bir çok mesaj attım.Bir aydır mesajlarıma ne cevap veren var, nede bana dönüş yapan var. Telefonla arıyorum saatlerce otomatik sistemden bekle cevap yok. Bol bol müzik dinletiyorlar. Ya kardeşim müşterinin mesajlarına, taleplerine cevap vermiyorsanız veya veremiyorsanız bu ya hatayı kabul etmektir yada ilgisizlikvs. artık ne şekilde değerlendirirseniz. General Mobil Discovery telefon aldım, telefon çok güzel ancak Telpa gibi bir ilgisiz firmanın garantörlüğünü yapması bir handikaptır. Kendileri hakkında binlerce şikayet var hiç birini kaale almıyorlar.

Hacı 115 Okunma

Cevaplar

  • Hacı21 Nisan 2014

    cevabınızda "İletişim bilgilerinize ait servsimizde ürün kaydı bulunamamıştır" diyorsunuz kayıt yaptırmak için ulaşabildikmi ki sizlere !!!!!

  • Hacı21 Nisan 2014

    Telpa mı hayır....

  • Telpa Temsilcisi12 Mart 2014

    "Değerli Müşterimiz; Dönemsel yaşanan yoğunluk nedeni ile yaşatmış olduğumuz olumsuz deneyim için özür dileriz. İletişim bilgilerinize ait servsimizde ürün kaydı bulunamamıştır. Lütfen 0212 371 15 00 müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz. Saygılarımızla Telpa"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön