01 Kasım 2013

Telpa Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Arızalanmış olan General Mobile Discovery telefonumu Telpa yetkili servisine Yurtiçi Kargo ile 3 gün önce gönderdim. Yurtiçi Kargo kargo takibinden ise 30.10.2013 tarihinde Telpa servisinden M**U** Bey'e iletilmiş olduğunu gördüm. Cihazımın durumunu sorgulamak için önce Telpa internet sayfasındaki cihaz sorgulama bölümüne IMEI no ile sorgulama yaptım ancak kayıt bulunamadığını gördüm.


Teknik servis telefon numarasından 4-5 defa aramama rağmen bir türlü müşteri ilişkileri uzmanına ulaşamadım. Her aramada yaklaşık 15 dakika bekledikten sonra müşteri ilişkileri uzmanı bağlandığı anda telefon kesiliyor. Bu işlemi 4-5 defa tekrarladım ve hepsinde aynı sıkıntı oldu.

Gökalp 116 Okunma

Cevaplar

  • Telpa Temsilcisi12 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz; Dönemsel yaşanan yoğunluk nedeni ile yaşatmış olduğumuz olumsuz deneyim için özür dileriz. Cihaz girişi henüz yapılmadığı için kayıt görünmemiş olabilir. telpa.com internet adresimiz üzerinden ürün onarım sürecini takip edebilir ve müşteri hizmetlerimize talep ve şikayetlerinizi yazılı olarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön