21 Ocak 2014 #2248769

Telpa Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Ücretini ödememe rağmen, tamir edilmiş telefonun çıkış için tekrardan ücret istenme nedenini sormak için Telpa'nın aramadığım numarası kalmadı. Günlerdir defalarca aramama ve farklı kişiler tarafından da aranmasına rağmen hep diğer müşterilere hizmet veren ve nedense bana hiç sıra gelmeyen müşteri temsilcilerini kutluyorum ve Telpa'ya ulaşabilen müşteriler kimse bende onlardan olmak istiyorum.


Bunun yanında defalarca faks çekmeme rağmen bile hiçbir şekilde geri dönüş olmadı. Ücreti tarafımdan ödenmiş ve tamir edilmiş telefonun ivedilikle gönderilmesini istiyorum ve hayatımda bu kadar kötü bir firma dahada görmedim, zaten şikayet rekoru kırmasından da belli.

Barış 113 Okunma

Cevaplar

  • Barış05 Şubat 2014

    Umarım hiçkimsenin Telpa'ya işi düşmez. Garanti kapsamına girecek arızayı ücrete tabi tutuyorlar,telefonu gönderdikten sonra telefonla arayıp bilgi almak imkansıza yakın,ilgi alaka yok denecek kadar az. tutum ve tavırları hiç hoş değil, sanki hayrına iş yapıyorlar gibiler.Sikayetvar olmasa telpa'nın bizle ilgileneceği yoktu. Sizlere teşekkürlerimizi sunarım...

  • Telpa Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli kullanıcımız, Mesajınız gerekli kişilere iletilip, iletişim bilginiz verilmiştir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön