23 Eylül 2013 #2026863

Telpa Kullanıcı Hatası Diye İlgilenmiyor!

Diğer şikayetlere baktığımda benimki ile aynı şikayetleri görünce şaşırdım doğrusu. Keşke almadan şikayetleri okusa idim. Bana da kullanıcı hatası dediler 3 günlük telefona. 15 senedir telefon kullanıyor ve şarjı nasıl takacağımı biliyorum. Ben çatlatmışım onu söylediler. Gene söylüyorum ben yapmadım arızayı.


2.5 saat sürdü Telpa müşteri hizmetlerini ulaşabilmem. Sen anlatıyorsun karşındaki 'Hı hı hı ' diyerek dinliyor . Sonunda da parayı ödeyecek misiniz yapalım mı diyor. Beni arayacaklar. Şikayetlerden okuduğum kadar bende bekleyeceğim günlerce herhalde. Burada yazılanlar gerçek.

Abdurrahman 139 Okunma

Cevaplar

  • Abdurrahman25 Eylül 2013

    Şarj söketini ben çatlatmadım. Bu telefon 3 günlük telefon. İlk şarjda şarj etmediğini fark ettim ve size gönderdim. Şu anda 50 tl istiyor ve anladığım kadarı ile tamir tarihi vermiyorsunuz. Benim kafa basmıyorda burda 15-20 tl masrafla yaptırabileceğim ve yarın alabileceğim telefonun şarj girişini, neden beklemek sureti ile size yaptırayım. Ben gerçek söylediğim için size gönderdim telefonu. Siz kullanıcı hatası dediniz kestirip attınız. Ben çatlatmadım telefonun şarj girişini. Telefonumu yapıp gönderin. Nereye yatıralacaksa para, arayın göndereyim oraya. Yeterki sizden kurtulayım. Telefonuma kavuşayım.

  • Telpa Temsilcisi25 Eylül 2013

    "Merhaba ; kırık , çizik ,darbe sıvı teması vb durumlar kullanıcı hatası olarak değerlendirildiği için malesef onarım süreci garanti harici olarak değerlendirilmektedir. Ürün onarımı mümkün olmayan durumlarda yeni cihaz ücreti vermek durumunda kalmaktayız. Servis yasal onarım süreci 20 işgünüdür.20 iş gününü içinde onarılamayan ürünler için değişim yada para iadesi hakkı doğmaktadır.Lokal olarak elden bırakılan ürünler için 10 iş günü dolduktan sonra yedek cihaz temini gerçekleştirilebilir. Saygılarımızla Telpa"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön