30 Ocak 2014 #2265975

Telpa Klonlu Cihazımla İlgilenmedi

23.01.2014 tarihinde aldığım General Mobile Discovery 16 GB marka-modelli telefonuma 3 gün sonra yasal uyarı olarak IMEI numarası kayıt dışıdır mesajı geldi. Pendik-Neomarın AVM' de bulunan Vatan Bilgisayar şubesine gittiğimde bana bir kağıt imzalatmak karşılığında IMEI sorununu ortadan kaldıracaklarını söylediler, ben kağıdı imzalamadım. Bana tarif ettikleri sözde Kadıköy'de bulunan Telpa yetkili servisine gittim ama oradan biz bakmıyoruz Levent'te dediler.
Telefonu geri vermek istedim, şubede yazılı olan değişim ve iade yoktur yazısını gösterdiler.Vatan Bilgisayar'dan ve Telpa şirketleri için tüm yasal yollara başvuracağım.

Müslüm 188 Okunma

Cevaplar

  • Müslüm13 Mart 2014

    O verdiğiniz Telefona bakan kimse yok neyse ben gerekeni yapacağım

  • Telpa Temsilcisi12 Mart 2014

    "Değerli Müşterimiz; Cihazınız yasal yollardan ithal etmiş ve satmıştır. Cihaz ve IMEI no yasaldir.Bu IMEI numarasını taklit ederek suc işleyenlerin cezalandırılması gerekmektedir. Bilgi Teknoloji ve İletişim Kurumu’na başvurmanız ile cihazın kullanıma açılması da mümkündür. Kaldı ki, ilgili evrakların(fatura,taahhütname,kimlik fotokopisi) İle temini ile tarafınıza destek olacağımızı bildiririz. Lütfen 0212 371 15 00 müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz. Saygılarımızla Telpa"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön