25 Haziran 2015
Yorum Yap
#3324689

Telpa Kırık Olan Ekranıma 550 TL Ücret İstiyor!

Ne zorluklarla birikim yapıp aldığım S4 marka telefonumun ekranı kırıldı. Telpa garanti şirketi 500 TL masraf çıkardı. Hayır anlamıyorum dolara endeksliymiş, telefonun fiyatı düşerken ekranının fiyatı nasıl oluyor da yükseliyor? Zaten 500 TL param olsa yeni telefon alırım ve bir daha da Samsung almam. Kırılmaya müsait cam yapmışlar, garanti kapsamına da almıyorlar bu resmen insanları yanıltma küçücük bir cam parçası 500 lira olabilir mi?


Ben şikayetçiyim diğer markalar cam kırıklığını garanti kapsamına alırken Samsung almıyor. Ekranımın ücretsiz yapılmasını istiyorum diğer markalar yapabiliyorsa Samsung gibi dünya markası olmuş bir firma hayli hayli yapması lazım.

Gönül 405 Okunma

Cevaplar

  • Gönül29 Haziran 2015

    Özür dileyerek düzeltiyorum tekno eksper garanti şirketi. Aceleden ve sinirden yanlış okumuşum.

  • Telpa Temsilcisi25 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirttiğiniz marka ve modele telpa teknik servis olarak destek sağlamıyoruz.Bu konu ile ilgili samsung müşteri hizmetleri ile görüşmenizi rica ederiz.Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler