05 Şubat 2014 #2276415

Telpa İkinci Gönderişimde Kullanıcı Hatası Olduğunu Anladı

Ben bir kaç hafta önce telefonumu şebeke sorunundan dolayı Telpa'ya gönderdim. Telefon kargoyla geri elime ulaştığında sevk irsaliyesinde telefonun tamir edildiği yazılıyordu. Ancak telefonu açık konuşma yapmak istediğimde sorunun devam ettiğini gördüm. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım tekrar gönderin demeleri üzerine telefon kullanılmadan tekrar kargoyla gönderdim. Ancak telefon elime geçtiğinde bu sefer sevk irsaliyesinde telefonun kullanıcı hatası olup tamir edilemeyeceği yazılıyordu.


Madem kullanıcı hatası vardı ilk seferde neden bu tespit edilmedi de ikinci sefer gönderdiğimde kullanıcı hatası denildi? Dediğim gibi telefon ilk garantiden döndüğünde telefon kullanılmadan hemen tekrar garantiye gönderdim. Eğer kullanıcı hatası varsa (ki öyle bir şey yok) neden ilk sefer garantiye gönderdiğimde bu tespit edilmedi de ikinci defa öyle bir durum oluştu? Baştan savma taktiği kullanıldığı açıktır. Telefonumun tamir edilmesini istiyorum.

Muhittin 119 Okunma

Cevaplar

  • Muhittin15 Mart 2014

    ne onarması telefonu şuan kullanamıyorum mesela. bi geliyor bi gidiyor şebekesi. Allahtan yedek telefonum var şebeke gittiğinde onu kullanıyorum

  • Telpa Temsilcisi14 Mart 2014

    "Değerli Müşterimiz; Ürün onarım süreci servisimizde tamamlanmıştır. Saygılarımızla ; Telpa "

  • Muhittin15 Şubat 2014

    Adamlar cevap bile vermedi. hem sizin aracılığınızla hem müşteri hizmetleri aracılığıyla durumumu anlatmama rağmen geri dönüp bilgilendirme dahi yapmadılar. Bir daha telpa ya kesinlikle güvenip bir şey almayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön