24 Ağustos 2013 #1974344

Telpa Hatayı Görmüyor!

Yaklaşık 2, 5 ay önce MCJ adlı firmadan General Mobile Planet model cep telefonu almıştım. Telefonu ilk kullandığım gün şarja taktığımda şarjı takılı kaldı . Telefonu yaklaşık 11 saatten fazla şarja taktığım halde , batarya tamamen dolmadı bile , aşırı ısınmıştı.


Satın aldığım firmayla görüştüm ve teknik servis raporundan sonra ürünü iade alabileceklerini söylediler. Bunun için ürünü Telpa'ya gönderdim ; fakat üründe bir sorun olmadığını söyleyerek , ürünü bana geri gönderdiniz.


Daha sonra ürün hakkındaki sorunu daha ayrıntılı bir şekilde yazıp ürünü tekrar Telpa'ya gönderdim ; fakat yine ürünün bir sorunu olmadığını ,tuhaf bir cevapla ürün yine bana geldi. Sizden istediğim sadece teknik servis raporuydu.

Nevin 184 Okunma

Cevaplar

  • Nevin26 Ağustos 2013

    zaten sizden değişim falanda istemiedim.değişimi satın almış oduğum firma yapacaktı.sizden istediğim sadece cihazın sorununu görmezlikten gelmeyi bırakıp, cihazı kontrol edip sadece tenik servis raporu(bi kağıt parçası vermekti).onu bile çok görüyosanız...........

  • Telpa Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Merhaba; servis kayıtlarından hareketle üründe beyan edilen şikayetlere malesef rastlayamıyoruz. Ürün şarz süresi ve ısınma problemi sım kartınızın yada hafıza kartınızın akım çekmesinden dolayı gerçekleşebilir. Saygılarımızla Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön