20 Ocak 2014 #2246296

Telpa GPS'i Bozuk Telefonu Yapmadı

Piyasada bulunan General Mobile Discovery marka telefonların büyük bir çoğunluğunun GPS'i çalışmamakta. Fakat kullanıcılar bu özelliği çok kullanmadığından telefonlarının arızalı olduğunun farkında değil. 4 kere garantiye gönderdiğim telefonum son geldiğinde bir notla gelmiş. Notta dalga geçer gibi "veri bağlantısını açıp tekrar deneyin" yazıyor.


Veri bağlantısı zaten açık, fakat ben yerimin GSM bazından bulunmasını istemiyorum. GPS tarafından konumumun noktasal olarak belirlenmesini istiyorum ve bu bir sorun. GPS'i çalışmayan telefona arıza bulunamadı diyerek gönderiyorlar. Aynı telefonu kız kardeşim de aldı. Onun GPS'i çalışıyor. Telpa , GPS'in ne olduğunu öğretmeye kalkmayın.

Adem 115 Okunma

Cevaplar

  • Telpa Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Kullanıcımız, Öncelikle ilginiz ve önerileriniz için çok teşekkür ederiz. Bu konuyla alakalı Google Konum Servisini aktif hale getirdikten sonra aşağıdaki videoda yayınladığımız adımları tamamladığınızda GPS'i daha hassas ve verimli kullanabilirsiniz. http://www.youtube.com/watch?v=hVI7pn40U4Y Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön