09 Ekim 2014

Telpa-General Mobile Sorun Üstüne Sorun!

Balıkesir Telpa yetkili bayii General Mobile telefonumu Telpa yerine başka yere gönderdi. Telefon servise 10 gün sonra ulaştı. Teknik servis 50 lira onarım bedeli istedi. Tarafımdan 50 lira ödeme yapıldı. Şarj olmama ve ekran sorunu nedeniyle onarıma giden telefonumda garantiden döndüğünde şebekelerin çekmeme sıkıntısı çıktı.


Müşteri hizmetlerini bir kaç kez aramama rağmen ve 29 dakika beklememe rağmen bağlanamadım bunun üzerine aramayı sonlandırdım. Yetkili bayisiyle, teknik servisiyle, müşteri hizmetleriyle, tamamen kötü bir firma. Üst yönetimine de bu durumları mail olarak atacağım. Telpa servisi olan bir ürünü almamalarını da bütün çevreme ve söyleyip sosyal medyada paylaşacağım.

Murat 361 Okunma

Cevaplar

  • Murat12 Ekim 2014

    Sayin Yetkili, Telefonumu fabrika ayarlarina da getirdim sikinti hala devam ediyor. Çok düşük çekme gücü var telefonun. Baz istasyonunun dibinde iyi çekiyor ancak başka yerlerde çekmiyor.Yine servis yolu göründü. Müşteri hizmetlerini arayin diyorsunuz ancak 30 dakikada bağlanmadiğini belirtmiştim zaten. En yakın servis istasyonuna götürün diyorsunuz goturdugum zamanda bayi yanlis yere kargoluyor. Her şey sıkıntı.

  • Telpa Temsilcisi10 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Olumsuz deneyiminiz için üzgünüz şikayetinize istinaden yapılan kontrollerde cihazınızın 29.09.2014 tarihinde servisimize ulaştığı ve 30.09.2014 tarihinde anakart ve dokunmatik ekran değişiminin ardından servis çıkışının sağlandığı görülmektedir. Şebeke arızanızın Şikayetinizin yazılımsal bir problem olma ihtimaline karşı öncelikle cihazınızı fabrika ayarlarına getirmenizi tavsiye ediyoruz. Probleminiz düzelmez ise http://www.telpa.com/Servis adresinde bulunan size en yakın servis noktamıza ürünü teslim edebilir yada Yurtiçi ve Mng kargo aracılığı ile merkez servisimize ücretsiz gönderim yapabilirsiniz. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön