21 Şubat 2014

Telpa Garantili Telefonumun Şarj Soketi Arızalı

3 hafta önce aldığım Discovery telefon şarj olmuyor. Günlerce telden ulaşamayınca internetten 170214123242 no'lu şikayeti oluşturdum, 4 gündür cevap yok. Bu bir sürpriz değil çünkü Telpa'nın telefonları açmadığı, sitesine yapılan şikayetlerle ilgilenmediği, burada kargo adresi vermekle yetindiği, ancak kargolanan telefonların kaydını dahi tutmadığı, Telefodaki sabit kusur garanti kapsamında olduğu halde tamir için para aldığı, tamiri zamanında yapmadığı, tamir ettiğini iddia ettiği telefonların aynı arızayı yeniden verdiği bu sitedeki yüzlerce şikayet ile sabittir. Sonu baştan bellidir. Dava açacağım.

Serhan 167 Okunma

Cevaplar

  • Serhan03 Nisan 2014

    Şaka gibi. :)))) 21 Şubat'taki şikayete 2 Nisan'da cevap! Ama bundan daha da ilginci: ÜRÜNÜ ONLARA VERMEDİM Kİ "Onarım süreci tamamlanmış" olsun. ÜRÜNÜ GÖRMEDİLER Kİ ARIZANIN " Kullanım hatası"OLDUĞUNU TESPİT ETMİŞ OLSUNLAR. Bu cevap benim açımdan şahane bir zafer çünkü bütün iddiam talpaya yapılan şikayetlerinin SONUNUN BAŞTAN BELLİ OLDUĞU tezi üzerine idi. Gördüğünüz gibi telpa, baştan ezberlediği cevabı vermek için telefonun teslim edilmesini bile beklemiyor. Gerçekten şaka gibi ama aslında hiç komik değil. Bu durumu elbette Tüketici hakem heyetine yaptığım şikayette yada daha sonra mecbur kalırsam mahkeme sürecinde değerlendireceğim.

  • Telpa Temsilcisi02 Nisan 2014

    "Değerli Müşterimiz; Ürün onarım süreci servisimizde tamamlanmıştır. Kırık , çizik ,darbe sıvı teması vb durumlar kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için malesef onarım süreci garanti harici olarak değerlendirilmektedir. Saygılarımızla ; Telpa "

  • Serhan24 Şubat 2014

    cevap dahi vermiyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön