08 Kasım 2014

Telpa Garantili Telefonumdan Servis Ücreti İstiyor!

Bundan yaklaşık 1 yıl önce almış olduğum Telpa Discovery cihazımın şarj soketinin arızalı olmasından dolayı Telpa servisine Vatan Bilgisayar aracılığı ile gönderdim. 05.11.2014 tarihinde "27ms0029285" numarası ile telefonuma gelen mesajla 42,37 + KDV karşılığı arızanın giderileceği belirtilmiştir.

Telefonumun tüm parçaları garanti kapsamında olmasına rağmen para talep edilmesi hakka ve hukuka sığmamaktadır. Garantili olan telefonumun arızasına sahip çıkılmasını istiyorum Belirtilen miktarı ödemek istemiyorum. Kaldı ki bu kronikleşmiş bir arıza olarak görünüyor. Telpa dan bu konuda şikayetçiyim.

Cumali 249 Okunma

Cevaplar

  • Cumali15 Kasım 2014

    Tarafıma "Talebiniz üzerine laboratuvar ile iletişime geçilmiş olup cihazın tekrar incelenmesi, kullanıcı hatası tespit edilmesi durumunda arıza fotoğrafının paylaşılması " şeklinde cevap verilmiş olmasına rağmen herhangi bir işlem yapılmadan bugün telefonuma gelen msjda cihazımı almam gerektiği belirtilmiştir.Vatan bilgisayarı aradığımda cihazıma herhangi bir işlem yapılmadığını belirtmişlerdir.Vermiş olduğu cevaptaki taahhüdü bile yerine getirmeyen bir TELPA firması ile karşı karşıyayaım.Sadece yazıklar olsun diyorum.

  • Telpa Temsilcisi11 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz üzerine laboratuvar ile iletişime geçilmiş olup cihazın tekrar incelenmesi, kullanıcı hatası tespit edilmesi durumunda arıza fotoğrafının paylaşılması konusunda bilgi verilmiştir. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön