15 Ocak 2014

Telpa Garantili Telefonum Servisten Onarılıp Gönderilmedi!

Yeni aldığım General Mobile Discovery marka cep telefonum bozuldu. Bundan tam bir ay önce tamire gönderdiğim cep telefonum daha gelmedi. Bu nasıl bir tamirdir anlamadım yada şöyle diyeyim bu nasıl bir garantidir anlamadım. 50 TL para istediler verdim yinede telefonumu göndermediler. Ne olursunuz bir kere telefona çıksalar da derdimi anlatsam. Ben böyle bir şirket görmedim.

Baki 67 Okunma

Cevaplar

  • Baki07 Mart 2014

    Telefonum size geldiğinde 3 aylık bir cihazdı. Telefonun bir kaç yerinde sorun vardı ben sorunları dilekceyle tarafınıza ulaştırdım. Telefonun sadece tek bir arızası yapıldı. o da 50 tl üçret karşılığı diğer arızalar durduğu gibi telefonum cocukların elinde oyuncak gibi kullanıldığını kaydetdikleri videoları ve telefon rehberinde başkaların isimlerin bulunduğunu vark etdim nasıl olurdu böyle bir şey ben telefonumu garantiden cıkmasın diye size gönderiyorum siz telefonumu kullanıyorsunuz ve cocuklar video cekiyor siz olsanız ne yaparsınız? ben telefonumu satmak zorunda kaldım hemde yok pahasına bir ton zararım oldu hakkımı helal etmiyorum kimseye tavsiye etmiyorum

  • Telpa Temsilcisi06 Mart 2014

    "Değerli Müşterimiz; Cihazınız servisimize 23.12.2013 tarihinde ulaşmış ve 20.01.2014 tarihinde çıkışı sağlanmıştır.. Saygılarımızla Telpa "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön