27 Ocak 2014 #2257970

Telpa Garanti Kapsamı

23.11.2013 de aldığım telefonumu mikrofon arızası sebebiyle 05.01.2013'de garantiye verdim. Uzun süre haber verilmemesinden dolayı bu gün sitesine baktım ve telefonumun garanti dışı kaldığını öğrendim.


İlk olarak böyle bir durum olduğunda Telpa yetkilileri beni arayarak durumu söylemesi gerekir. Arkadaşlar tüketici haklarını okursa sadece siteye bilgi koymakla olmadığını haber vermekle yükümlü olduklarını hatırlatmak isterim. Diğer konuya gelecek olursak kasasında tek bir çizik dahi olmayan telefon nasıl oluyor da garanti dışı kalıyor? Telpa neye dayanarak telefonu garanti dışına çıkartıyor beni arayarak açıklamak zorunda ve ispat göstermek zorunda.

Erdoğan 99 Okunma

Cevaplar

  • Erdoğan03 Şubat 2014

    Telpa hala konu il ilgili haber vermedi. Bu kadar gayri ciddi bir firma ilk defa gördüm. Telpa garantili telefon garantisiz telefon demektir. Uzak durun.

  • Erdoğan31 Ocak 2014

    Telpa hala sorunumu çözmedi bir kişi bile beni aramadı. Siz telefon numaramı yetkili kişiye veriyorsunuz ama orada yetkili kişi var mı? Aradığımda 1 saat telefon bağlanmıyor. Üstelik telefonum da hala gelmedi. Bir daha kesinlikle Telpa garantili telefon kullanmam. Telpa garantili telefon garantisiz telefondur.

  • Telpa Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli kullanıcımız, Mesajınız gerekli kişilere iletilip, iletişim bilginiz verilmiştir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön