26 Kasım 2014

Telpa Farklı Bir Sorun İçin Gönderdiğim Discovery Zarar Görmüş Şekilde Geri Geldi

Ses sistemi sorunu için göndermiş olduğum cihazımı 22.11.2014 - 14:30'da teslim aldım. Cihazı fiziksel kontrol ettiğimde açma düğmesi ve arka kapağında çatlak gördüm. Fakat orijinal kapağını silikon koruma arka kapağının içinde olduğunu gördüm. Fark etmediklerini düşünerek cihazı çalıştırdım.


Açma düğmesi tarafında bulunan ekranın içerisinde dağılma olduğunu fark ettim. Telpa telefonuna ulaşamadım ve Cumartesiye denk geldiği için saat 15:00'de kargoya verdim. Cihazın ulaştığı gün aradım. P** isimli bir bayan cevap verdi. Cihazın kullanıcı hatasından olduğunu ve garantiye girmediğini söyledi. Konu ile ilgili çok konuştuğumuzu söyleyerek telefonu yüzüme kapattı.

Olcay 360 Okunma

Cevaplar

  • Olcay09 Ocak 2015

    Telpa benim için bitmiştir altın olsa o firma ürünlerinden almam tavsiye etmem

  • Olcay04 Aralık 2014

    Aklımda tekrar telpadan cihazımın üst versiyonlarından almak vardı bu tutumları karşısında asla diyebilirim.

  • Telpa Temsilcisi26 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Müşteri hizmetleri biriminden konuyla ilgili bilgi talep edilmiştir. Cihazınızın kontrollerinin tekrar sağlanması konusunda laboratuvara bilgi iletilmiştir. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön